Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Bądkowo

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

 • Czyste Powietrze
 • Załóż profil zaufany
 • UG Bądkowo na ePUAP
 • Dziennik Ustaw
 • www.monitorpolski.gov.pl

Przejdź do: www.badkowo.gmina.pl

Treść strony

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy Bądkowo

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy Bądkowo znajdująca się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej e-PUAP jest systemem informatycznym służącym do przesyłania dokumentów elektronicznych do urzędu.

Adres elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu Gminy Bądkowo na platformie
e-PUAP: /niexj8096y/SkrytkaESP

Link do platformy ePUAP: www.epuap.gov.pl

W celu skorzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej (tj. złożenia lub odbioru pisma w formie elektronicznej) niezbędne jest spełnienie następujących warunków:

 1. Założenie indywidualnego (bezpłatnego) konta na platformie e-PUAP (https://epuap.gov.pl)
 2. Posiadanie bezpiecznego podpisu elektronicznego, weryfikowanego za pomocą kwalifikowanego certyfikatu lub Profilu Zaufanego e-PUAP.

Formularze:

Formularze elektroniczne Urzędu Gminy Bądkowo można wyszukać na stronie internetowej https://epuap.gov.pl wykorzystując funkcję „Szukaj w portalu ePUAP”. Należy wykonać kolejno następujące czynności:

 • wybrać KATALOG SPRAW
 • wpisać w pole wyszukiwania frazę „Bądkowo”
 • w wynikach wyszukiwania wybrać „Urząd Gminy Bądkowo”
 • kliknąć „Pokaż sprawy wybranego urzędu”.

Spośród udostępnionych formularzy można wybrać konkretny formularz elektroniczny lub pismo ogólne. W wyniku przesłania elektronicznego formularza zostanie automatycznie wygenerowane tzw. Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia w skrócie UPP

Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub Profilem Zaufanym ePUAP.

Uprzejmie informujemy, iż katalog usług udostępnianych na platformie ePUAP jest cały czas rozszerzany o nowe formularze elektroniczne. Część formularzy udostępnianych jest jako wnioski centralne (można skierować je do dowolnego urzędu w kraju) a pozostałe zależą od ustaleń lokalnych regulowanych przez konkretne urzędy, które udostępniają specjalnie przygotowane wnioski.

Formaty załączników:

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Tekst jednolity DZU. 2015 133.0000971) akceptowane formaty załączników to:

 1. DOC, DOCX, RTF, ODT
 2. XML, XLS, XLSX, ODS,
 3. CSV
 4. TXT
 5. GIF, TIF, BMP, JPG, PNG, SVG
 6. PDF, ZIP, RAR, TAR, GZ

Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza na platformie e-PUAP z reguły nie może przekroczyć 500 MB, lecz w niektórych przypadkach możliwe jest załączanie większych plików. Szczegółowe informacje o wielkości dołączanych plików wyświetlane są podczas przesyłania plików na platformę ePUAP i zależą od wymagań konkretnego formularza.

Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2390
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-02-16 11:51:38
baner toplayer
RODO